1.kolo JmKP – ŽKY „A“

Dne 7.10. se žákyně „A“ zúčastnily krajského přeboru žákyň. Po kvalifikačním turnaji začínaly v první skupině.

V prvním zápase jsme se utkaly s TJ Břeclav „A“. Zápas byl vyrovnaný, ale přesto jsme prohráli. Podle mého názoru, jsme měli na to, abychom je porazili. Vždy nám výhra setu utekla jenom o kousek 0:2 (24:26, 24:26). Dalším naším soupeřem bylo DDM Brno „A“. Tohoto soupeře jsme podcenili, a proto jsme první set prohráli. Druhý set jsme se už vzpamatovali a vyhráli s malým náskokem. Ve třetím setu jsme se už nenechali zastrašit a s přehledem jsme děvčata porazili 2:1 (20:25, 25:13, 15:3). Náš poslední zápas byl proti VK Královo Pole „A“. Královo Pole nad námi zvítězilo díky dobrému příjmu, který jsme v tomto turnaji hodně postrádali. Řekla bych, že by jsme na ně možná i měli, kdyby byl o malinko lepší příjem (pozn. trenérky: o mnohem víc než malinko) a více by se útočilo ze středu. Stav Znojmo : VK KP 0:2 (18:25, 18:25).

Jen tak tak jsme se udrželi v první skupině. Z celého zápasu nemám ani pozitivní pocit, ale zase ani negativní. Naše největší chyby byly: příjem a náhra – chodila (pozn. trenérky: JSEM) málo středem či za hlavu.