Dej to…. pro sebe a pro tým!!!

  Náš volejbalový klub pro vás připravil možnost smysluplné domácí kondičně-volejbalové přípravy na příští sezónu. Společně s profesionálním kondičním trenérem, bývalým extraligovým hráčem a odchovancem znojemského volejbalu Radimem Hruškou jsme připravili fcb skupinu „DEJ TO… pro sebe a pro tým“, ve které se její členové mohou kondičně posunout o několik levelů výš a připravit se tak co nejlépe na splnění svých volejbalových cílů a snů. 

  Radim bude ve skupině připravovat kondiční tréninky a plány v několika variantách náročnosti (dle složení členů skupiny – věku a pohlaví). Jejich plnění budete ve skupině nejen zapisovat, ale lze dokumentovat třeba i pomocí fotek či videí J. Základním tréninkovým obdobím bude jeden měsíc, v každém týdnu dostanete jiný tréninkový plán. Jeho součástí bude i videochallenge – výzva pro soutěživé. Proto je podstatné, aby všichni začali od začátku – no a pokud možno taky aby vydrželi a DALI TO J. První měsíční cyklus začínáme v pondělí 30. března. O členství ve skupině je již možno zažádat nyní na adrese https://www.facebook.com/groups/DEJTO/. V případě, že někdo nemá facebook, budou mu plány zasílány na mail a pomocí něj budou také hlásit své pokroky. Tito zájemci ať o sobě dají do konce týdne na mailovou adresu mario.zeleny@zsprim.cz (uvést jméno a ročník narození).

  Smysl to má pro ty, kteří na sobě chtějí opravdu zapracovat a věří si, že to DAJÍ!! Těšíme se s Radimem i ostatními trenéry na váš pokrok a taky na zábavu s tím spojenou.  


Mohlo by se vám také líbit

Leave a Comment