Robert Knebl se svým beachvolejbalovým spoluhráčem obsadili v kadetském poháru v Opavě 3. místo!

V neděli 27. června 2021 hostil Happy Sport Opava Český pohár kadetů, kterého se zúčastnilo 13 dvojic. Opavské fanoušky mohlo těšit silné zastoupení domácího klubu – celkem 5 dvojic. A dvě z nich dokázaly uspět ve svých základních skupinách a postoupit do vyřazovací části. Bohužel se však tyto dva kvalitní domácí páry (Tadeáš Lex / Michal Přibyl a Lukáš Chovanec / Petr Žídek) střetly hned ve čtvrtfinále. Výhodou toho bylo, že jedna domácí dvojice měla semifinále jisté – nakonec to po přesvědčivém výkonu byli Lex s Přibylem. Bohužel pak již v semifinále nepředvedli tak přesvědčivý výkon a podlehli pražské dvojici Bartek / Neumann. Spokojit se tak museli pouze se soubojem o třetí místo. A naneštěstí ani v něm nedokázali najít ten správný rytmus a dostatek fyzických a mentálních sil vzdorovat houževnatému páru Mikuláš Plšek / Robert Knebl, který si zaslouženě dokráčel pro třetí místo. Velké finále se stalo ostravsko-pražským soubojem. Jakub Krejčíček s Janem Mrověcem z Bluevolley Ostrava v něm vyzvali již zmíněné hráče pražského Strahova Rubena Bartka s Ondřejem Neumannem. Pražští borci Bartek s Neumannem ve finále předvedli svůj nejlepší výkon celého turnaje, svým soupeřům nedali sebemenší šanci. Naplnili tak předpoklady nasazených jedniček a stali se vítězi celého turnaje.

1. Ondřej Neumann / Ruben Bartek (oba Beachclub Strahov)
  2. Jan Mrověc / Jakub Krejčíček (oba Blue Volley Ostrava)